CAMPIONATUL NATIONAL DE KARATE GOJU RYU -03.03.2019 – COSR IZVORANI

0

JOC TEHNIC COPII 1 FEMININ +30KG
1 BUCUR EVELINA CS FAIR PLAY SLOBOZIA
2 STROE MAIA_CRISTINA CS VICTORIA TANDAREI

JOC TEHNIC COPII 1 FEMININ -25KG
1 GHINEA MARIA_ANTONIA CS HINODE BUCURESTI
2 NEDELCU NICOLETA CS TORA SPORT CLUB
3 BURCA RAHELA ACS CORBEANCA
3 KELEMEN ANDREEA CS COBRA KARATE

JOC TEHNIC COPII 1 FEMININ -30KG
1 MIRESAN DELIA CS TORA SPORT CLUB
2 VADUVA DARIA_MARIA ACS ARSENALKARATE DO

JOC TEHNIC COPII 1 MASCULIN +30KG
1 LAZAR DOMINIC_ALIN ACS ARSENALKARATE DO
2 DRAGOI DAVID CS TRIADA BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 1 MASCULIN -25KG
1 ANDREI EDUARD_MIHAI SCM GLORIA BUZAU
2 MOLDOVEANU EDUARD_GABRIEL CS IMPACT KARATE
3 GHEORGHE ROBERT CS FAIR PLAY SLOBOZIA
3 DUMITRU DRAGOS CS TRIADA BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 1 MASCULIN -30KG
1 ALICSANDROIU SEBASTIAN SCM GLORIA BUZAU
2 BOGOS EDUARD ACS CORBEANCA
3 ENCULESCU EMILIAN_FLORIN ACS ARSENALKARATE DO

JOC TEHNIC COPII 2 FEMININ +35KG
1 DAMIAN MIRUNA CS HINODE BUCURESTI
2 ALEXANDRU BIANCA_ANDREEA CS HINODE BUCURESTI
3 COBAN AYSE CSO VOLUNTARI
3 VLAICU LUIZA_ALEXANRA ACS ARSENALKARATE DO

JOC TEHNIC COPII 2 FEMININ -30KG
1 BRINZEA ELVIRA_MIHAELA SCM GLORIA BUZAU
2 NICOLESCU AMALIA CS CONTACT BUCURESTI
3 CATANESCU MARIA CS TORA SPORT CLUB
3 RADU CRINA CSO VOLUNTARI

JOC TEHNIC COPII 2 FEMININ -35KG
1 DOCIU MARIA CS CONTACT BUCURESTI
2 ANDRO PATRICIA CSO VOLUNTARI
3 MARIEI ARIANA_GABRIELA ACS ARSENALKARATE DO
3 DUMITRU IULIA ACSO VIITORUL PANTELIMON

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN +35 KG
1 BOIANGIU DRAGOS CS CONTACT BUCURESTI
2 BALAS FLAVIUS CSO VOLUNTARI
3 ECSEDI COSMIN CS RAPID BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN -30KG
1 ISCIUC MATEO CS CONTACT BUCURESTI
2 CIOBOTICI ALEXANDRU CS VICTORIA TANDAREI
3 PASCU ALBERT CS IMPACT KARATE
3 PAUNESCU ALEXANDRU CS TORA SPORT CLUB

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN -35KG
1 GHINGHES CRISTIAN_GABRIEL CS HINODE BUCURESTI
2 IONESCU GEORGE ACS CORBEANCA
3 CIOFLAN SEBASTIAN CSO VOLUNTARI

KATA CADETI MASCULIN
1 RAPEANU MIHAI CS CONTACT BUCURESTI
2 NITA CATALIN CS RAPID BUCURESTI
3 BUNESCU ANDREI CS HELMAR 54 AK

KATA COPII 1 FEMININ INCEPATORI
1 MIRESAN DELIA CS TORA SPORT CLUB
2 NEDELCU NICOLETA CS TORA SPORT CLUB

KATA COPII 1 MASCULIN INCEPATORI
1 NITOIU ANDREI CS TORA SPORT CLUB
2 PARASCHIV TUDOR CS TORA SPORT CLUB
3 PARASCHIV VLAD_NICOLAE CS TORA SPORT CLUB
3 GANDAC LUCA CS RAPID BUCURESTI

KATA COPII 2 FEMININ
1 SULU KARINA_MIHAELA CS RAPID BUCURESTI
2 NICOLESCU AMALIA CS CONTACT BUCURESTI
3 JIGAU INNES CS CONTACT BUCURESTI
3 DOCIU MARIA CS CONTACT BUCURESTI

KATA COPII 2 FEMININ
1 COJOCARU ALEXANDRA CS CONTACT BUCURESTI
2 RADU ALICE CS RAPID BUCURESTI
3 GEORGESCU EVA CS TORA SPORT CLUB
3 DRAGUT CRISTINA CS TORA SPORT CLUB

KATA COPII 2 MASCULIN
1 ISCIUC MATEO CS CONTACT BUCURESTI
2 GHINGHES CRISTIAN_GABRIEL CS HINODE BUCURESTI

KATA COPII 2 MASCULIN INCEPATORI
1 CURCA LUCA CS CONTACT BUCURESTI
2 PASCAL DENIS CS CONTACT BUCURESTI
3 FOCA RARES_FLORENTIN ACS ARSENALKARATE DO
3 SALAMU EDUARD CS RAPID BUCURESTI

KATA COPII 3 FEMININ
1 ENACHE RAISA CS RAPID BUCURESTI
2 GHERGHITA SABINA CS CONTACT BUCURESTI

KATA COPII 3 FEMININ INCEPATORI
1 ALEXANDRESCU CRINA CS HELMAR 54 AK
2 DRAGUT AMALIA CS TORA SPORT CLUB
3 MUTU ANDREEA ACS CORBEANCA

KATA COPII 3 MASCULIN
1 PILSU OCTAVIAN CS CONTACT BUCURESTI
2 FLOAREA ANDREI CS RAPID BUCURESTI
3 COTIGA STEFAN CS HINODE BUCURESTI

KATA COPII 3 MASCULIN INCEPATORI
1 URSU ALEXANDRU CS CONTACT BUCURESTI
2 BUNESCU RAZVAN CS HELMAR 54 AK

KATA ECHIPE CADETI MASCULIN
1 CS CONTACT BUCURESTI
– RAPEANU MIHAI
– PILSU OCTAVIAN
– MANCIU MARIO
2 CS RAPID BUCURESTI
– VOICU ALEXANDRU
– DINA ROBERT
– VULCAN ANTONIO

KATA ECHIPE COPII 3 FEMININ
1 CS RAPID BUCURESTI
– ENACHE RAISA
– MAZILU DIANA
– SULU KARINA_MIHAELA
2 CS CONTACT BUCURESTI
– DOCIU MARIA
– JIGAU INNES
– NICOLESCU AMALIA

KATA ECHIPE COPII 3 MASCULIN
1 CS CONTACT BUCURESTI
– ANDREESCU EDUARD
– ISCIUC MATEO
– CURCA LUCA
2 CS HINODE BUCURESTI
– RADU MIHAI
– COTIGA STEFAN
– GHINGHES CRISTIAN_GABRIEL

KATA ECHIPE SENIORI FEMININ
1 CSA STEAUA BUCURESTI
– TUDOR NADINE
– ALEXANDRU ANDRADA
– BONCAN IULIA
2 CS RAPID BUCURESTI
– IORGA BIANCA_ALEXANDRA
– SERBANESCU ALEXIA
– NICULAE FLORENTINA

KATA ECHIPE SENIORI MASCULIN
1 CS RAPID BUCURESTI
– SOHANU ALEXANDRU
– BIRDES BOGDAN
– NITA CATALIN
2 CSA STEAUA BUCURESTI
– GUTA ADRIAN
– IORDACHE ANDREI
– ROSU ROBERT
3 CSA STEAUA BUCURESTI
– DRAGHIOTI ATHOS
– GROSU IONUT
– SLABU GEORGE

KATA ECHIPE U21 FEMININ
1 CSA STEAUA BUCURESTI
– TUDOR NADINE
– ALEXANDRU ANDRADA
– BONCAN IULIA
2 CS RAPID BUCURESTI
– NASTAS PATRICA
– GUGIU MARIA
– PENA ARIADNA

KATA FEMININ CADETI
1 NEAGU GABRIELA CSA STEAUA BUCURESTI
2 PAVEL DANA CS CONTACT BUCURESTI

KATA JUNIORI FEMININ
1 ALEXANDRU ANDRADA CSA STEAUA BUCURESTI
2 NICULAE FLORENTINA CS RAPID BUCURESTI
3 SERBANESCU ALEXIA CS RAPID BUCURESTI
3 IORGA BIANCA_ALEXANDRA CS RAPID BUCURESTI

KATA JUNIORI MASCULIN
1 SOHANU ALEXANDRU CS RAPID BUCURESTI
2 BIRDES BOGDAN CS RAPID BUCURESTI
3 CEAUSELU IONUT CS HELMAR 54 AK

KATA MINICADETI FEMININ
1 NASTAS PATRICIA CS RAPID BUCURESTI
2 PENA ARIADNA CS RAPID BUCURESTI
3 BUSILA ANDREEA CS CONTACT BUCURESTI

KATA MINICADETI FEMININ INCEPATORI
1 CIOREI ANA_MARIA ACS CORBEANCA
2 BORDIEANU LORENA ACS OPTIMUS PRIME
3 BADESCU MARIA CS HELMAR 54 AK
3 ZAMFIR GEORGIANA CS HELMAR 54 AK

KATA MINICADETI MASCULIN
1 DINA ROBERT CS RAPID BUCURESTI
2 MANCIU MARIO CS CONTACT BUCURESTI
3 MILITARU SERBAN CS TORA SPORT CLUB

KATA SENIORI FEMININ
1 OLTEANU LAVINIA CSA STEAUA BUCURESTI
2 GUTA ALINA CS RAPID BUCURESTI
3 BONCAN IULIA CSA STEAUA BUCURESTI
3 TUDOR NADINE CSA STEAUA BUCURESTI

KATA SENIORI MASCULIN
1 GUTA ADRIAN CSA STEAUA BUCURESTI
2 RADOI BOGDAN CS HELMAR 54 AK
3 STOICANOIU CIPRIAN CS TORA SPORT CLUB
3 RADUCANU VLADUT CS HELMAR 54 AK

KATA U21 FEMININ
1 TUDOR NADINE CSA STEAUA BUCURESTI
2 BONCAN IULIA CSA STEAUA BUCURESTI
3 CONSTANTIN ROBERTA_ELEONORA CS RAPID BUCURESTI

KUMITE CADETI FEMININ +54KG
1 ROMANO CARLA CSA STEAUA BUCURESTI
2 CUCU ALEXANDRA CS CONTACT BUCURESTI
3 BULEARCA GEORGIANA_ALEXANDRA CS RAPID BUCURESTI
3 IMIREANU MARA CS TRIADA BUCURESTI

KUMITE CADETI FEMININ -47KG
1 DAMIAN MARIA_IRINA CS HINODE BUCURESTI
2 GOCIU DAIANA CS CONTACT BUCURESTI

KUMITE CADETI FEMININ -54KG
1 BUSILA ANA-MARIA CS CONTACT BUCURESTI
2 BUCUR CARMEN CS VICTORIA TANDAREI
3 TANASE TEODORA CS CONTACT BUCURESTI
3 CONSTANTINESCU ALEXANDRA CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE CADETI MASCULIN +70KG
1 VOICULESCU RADU ACS LUCAS KARATE
2 IORDACHE EDUARD CS CONTACT BUCURESTI
3 CIOCEA ALEXANDRU CS CONTACT BUCURESTI
3 COJOCARU ANDREI CS CONTACT BUCURESTI

KUMITE CADETI MASCULIN -52KG
1 GOATA MATEI CS COBRA KARATE
2 RAPEANU MIHAI CS CONTACT BUCURESTI
3 ALZAROAE ALIN ACSO VIITORUL PANTELIMON
3 OPREA GABRIEL CS IMPACT KARATE

KUMITE CADETI MASCULIN -57KG
1 BURCEA REMUS CS COBRA KARATE
2 RADU RAZVAN CS COBRA KARATE
3 VIERU SILVIU CS TRIADA BUCURESTI
3 STANCIU TONY CS TRIADA BUCURESTI

KUMITE CADETI MASCULIN -63KG
1 NITA CATALIN CS RAPID BUCURESTI
2 VOICULESCU ALEXANDRU ACS LUCAS KARATE
3 CARBUNEANU ANDREI SCM GLORIA BUZAU
3 GRADINARU VLAD CS KARATE PERIS

KUMITE COPII 2 FEMININ +40KG
1 ILIE KARINA CS KARATE PERIS
2 DAMIAN MIRUNA CS HINODE BUCURESTI
3 DRAGUT CRISTINA CS TORA SPORT CLUB
3 PREOTESCU SARA CS CONTACT BUCURESTI

KUMITE COPII 2 FEMININ -30KG
1 NICOLESCU AMALIA CS CONTACT BUCURESTI
2 HALMAJAN SOFIA CS KARATE PERIS
3 MARIN MAIA CS KARATE PERIS
3 PETRARU IRINA ACS CORBEANCA

KUMITE COPII 2 FEMININ -35KG
1 SULU KARINA_MIHAELA CS RAPID BUCURESTI
2 RUSU IOANA CS COBRA KARATE
3 COJOCARU ALEXANDRA CS CONTACT BUCURESTI
3 CHIVU AMALIA ACSO VIITORUL PANTELIMON

KUMITE COPII 2 FEMININ -40KG
1 MACOVEI DIANA CS COBRA KARATE
2 ALEXANDRU BIANCA_ANDREEA CS HINODE BUCURESTI

KUMITE COPII 2 MASCULIN +40KG
1 BOIANGIU DRAGOS CS CONTACT BUCURESTI
2 DINU LAURENTIU CS KARATE PERIS

KUMITE COPII 2 MASCULIN -30KG
1 ISCIUC MATEO CS CONTACT BUCURESTI
2 BRATU SEBASTIAN SCM GLORIA BUZAU
3 CAVESCU RARES ACSO VIITORUL PANTELIMON
3 CRIVAT STEFAN CS COBRA KARATE

KUMITE COPII 2 MASCULIN -35KG
1 PETRE STEFAN CS TRIADA BUCURESTI
2 DUMITRU ROBERT CS TRIADA BUCURESTI
3 CORNECIU MARIO CS IMPACT KARATE
3 BARBOIU GABRIEL CS TORA SPORT CLUB

KUMITE COPII 2 MASCULIN -40KG
1 CURCA LUCA CS CONTACT BUCURESTI
2 STEFANITA LUCA CS IMPACT KARATE
3 MARIN MATEI CS TRIADA BUCURESTI
3 STAN NICODIM CS KARATE PERIS

KUMITE COPII 3 FEMININ +40KG
1 GIRAN MADALINA CS VICTORIA TANDAREI
2 ANGHEL BIANCA_MARIA CS COBRA KARATE
3 STANCU STEFANIA CS KARATE PERIS
3 SOMBOTFOLVI MELANIA CS RAPID BUCURESTI

KUMITE COPII 3 FEMININ -35KG
1 BUTURA ANDREEA CS COBRA KARATE
2 PALLEA ADELINA CS EUROPA
3 MARIN SOPHIA CS KARATE PERIS
3 COZMA ANTONIA CS EUROPA

KUMITE COPII 3 FEMININ -40KG
1 TODEROIU VANESSA CS COBRA KARATE
2 DAMIAN LAURA CS COBRA KARATE
3 ENACHE RAISA CS RAPID BUCURESTI
3 DULGHERU MARIA CS COBRA KARATE

KUMITE COPII 3 MASCULIN +45KG
1 GEORGESCU TEODOR_PETRU CS COBRA KARATE
2 SANDU CEZAR CS KARATE PERIS
3 SAUER MIHAI CS EUROPA
3 FLOAREA ANDREI CS RAPID BUCURESTI

KUMITE COPII 3 MASCULIN -35KG
1 CRISTEA DAVID CS COBRA KARATE
2 CHELU FRANCISCO_CRISTIAN SCM GLORIA BUZAU
3 MOVILA ALEXANDRU CS COBRA KARATE
3 PILSU OCTAVIAN CS CONTACT BUCURESTI

KUMITE COPII 3 MASCULIN -40KG
1 RADU MIHAI CS HINODE BUCURESTI
2 PETRARU ANDREI ACS CORBEANCA
3 PETCANA DAN CS COBRA KARATE
3 DENIZ DIL SCM GLORIA BUZAU

KUMITE COPII 3 MASCULIN -45KG
1 NAN IANIS_ANDREI CS IMPACT KARATE
2 CERNAT RAZVAN CS CONTACT BUCURESTI
3 URSU ALEXANDRU CS CONTACT BUCURESTI
3 DASCALESCU DAN_ANDREI CS EUROPA

KUMITE ECHIPE CADETI FEMININ
1 CS VICTORIA TANDAREI
– BUCUR CARMEN
– SOVAIALA ANDREEA
– TUDORACHE KARINA
– BIVOLARU DIANA
2 CS COBRA KARATE
– FRIEDEMBERG ANDREEA
– ZAHARIA RUXANDRA
3 CS CONTACT BUCURESTI
– CUCU ALEXANDRA
– BUSILA ANA-MARIA
– BUSILA ANDREEA
– PAVEL DANA

KUMITE ECHIPE CADETI MASCULIN
1 CS COBRA KARATE
– SURCHE GEORGE
– DINCA ALEXANDRU
– BURCEA REMUS
– USURELU ROBERT
2 CS CONTACT BUCURESTI
– IORDACHE EDUARD
– COJOCARU ANDREI
– CIOCEA ALEXANDRU
– MIHAIESCU ALEXANDRU
3 CS COBRA KARATE
– DOGARU IONUT
– GOATA MATEI
– RADU RAZVAN
– USURELU ALEXANDRU
3 CS TRIADA BUCURESTI
– DINU CATALIN
– VIERU SILVIU
– STANCIU TONY

KUMITE ECHIPE COPII 2 MASCULIN
1 CS CONTACT BUCURESTI
– ISCIUC MATEO
– PASCAL DENIS
– CURCA LUCA
– BOIANGIU DRAGOS
2 CS COBRA KARATE
– BALEA VLAD
– CRIVAT STEFAN
– VELEA DENIS
3 CS TRIADA BUCURESTI
– DUMITRU ROBERT
– PETRE STEFAN
– MARIN MATEI
– MATEI ALEXANDRU

KUMITE ECHIPE COPII 3 FEMININ
1 CS COBRA KARATE
– DAMIAN LAURA
– MACOVEI DIANA
– DULGHERU MARIA
– TODEROIU VANESSA
2 CS COBRA KARATE
– BOGOE RAMONA
– RUSU IOANA
– ANGHEL BIANCA_MARIA
– BUTURA ANDREEA
3 CS EUROPA
– COZMA ANTONIA
– PALLEA ADELINA
– ANTAL ANDREEA
– CRETU LUIZA

KUMITE ECHIPE COPII 3 MASCULIN
1 CS COBRA KARATE
– GEORGESCU TEODOR_PETRU
– CRISTEA DAVID
– NICULAE ADRIAN
– PETCANA DAN
2 CS COBRA KARATE
– COBZACU ANDREI
– MANDIS DAVID
– MOVILA ALEXANDRU
– PRIOTEASA LUCA
3 SCM GLORIA BUZAU
– DENIZ DIL
– CHELU FRANCISCO_CRISTIAN
– LAZAR LEONARD

KUMITE ECHIPE MINICADETI FEMININ
1 CS COBRA KARATE
– IONESCU MARIA_IZABELA
– CERCEL IOANA
– MARGINEAN SARRA
2 CS COBRA KARATE
– BUIMAGA DENISA
– GRECU ANA_MARIA
– PISTOL RALUCA
3 CS RAPID BUCURESTI
– NASTAS PATRICIA
– PENA ARIADNA
– GUGIU MARIA
– SOMBOTFOLVI MELANIA
3 CS COBRA KARATE
– GRAMATICU DENISA
– STOROBANEANU EMILIA
– VARZARU ALESIA

KUMITE ECHIPE MINICADETI MASCULIN
1 SCM GLORIA BUZAU
– DRAGULIN ALFONSO_ANDREI
– ZAVOIANU EDUARD
– CARBUNEANU RADU
2 CS RAPID BUCURESTI
– DINA ROBERT
– OPRAN ALEXANDER_MARK
– VOICU ALEXANDRU
– VULCAN ANTONIO
3 CS COBRA KARATE
– NICULITA CIPRIAN
– SPITA DANTES
– MANEA SILVIU
– NEMA STEFAN
3 CS EUROPA
– DEDU ANDREI_CRISTIAN
– CONDURACHE DAVID
– DASCALESCU VLAD_MIHAI
– DASCALESCU DAN_ANDREI

KUMITE ECHIPE SENIORI FEMININ
1 CSA STEAUA BUCURESTI
– BACIU RALUCA
– POP ALEXANDRA
– TEODORESCU DANA
– PARAU LORENA
2 CS RAPID BUCURESTI
– BELDEANU SABINA
– CONSTANTIN ROBERTA_ELEONORA
– GUTA ALINA
– MATEI IOANA_CARMEN
3 CSA STEAUA BUCURESTI
– MORAR ALEXANDRA
– MARIN CATALINA
– PARAU MADALINA
– CODARLA ADRIANA

KUMITE ECHIPE SENIORI MASCULIN
1 CSA STEAUA BUCURESTI
– ROSU ROBERT
– GROSU IONUT
– STOIAN GABRIEL
– NECULA CATALIN
2 CS RAPID BUCURESTI
– BIRDES BOGDAN
– DUMITRU MARIN
– SOHANU ALEXANDRU
– BOTEZ FLORIN
3 CSA STEAUA BUCURESTI
– DRAGHIOTI ATHOS
– FILIMON IONUT
– SLABU GEORGE
– STANCIU TIBERIU
3 CSA STEAUA BUCURESTI
– CHELES CLAUDIU
– CHELES IULIAN
– ATANASOV GABRIEL
– DUTA GINI

KUMITE ECHIPE U21 FEMININ
1 CS RAPID BUCURESTI
– SERBANESCU ALEXIA
– NICULAE FLORENTINA
– IORGA BIANCA_ALEXANDRA
– DINULESCU MARIA
2 CSA STEAUA BUCURESTI
– TEODORESCU DANA
– DINCA ANTONIA
– PREDA ANDRADA

KUMITE ECHIPE U21 MASCULIN
1 CS COBRA KARATE
– BAICU ORLANDO
– IOJA RĂZVAN
– IENSCU STEFAN
– VIDINARU EDUARD
2 CSA STEAUA BUCURESTI
– ROSU ROBERT
– GROSU IONUT
– ATANASOV GABRIEL
– DRAGHIOTI ATHOS
3 CSA STEAUA BUCURESTI
– COJOCARU ANDREI
– NECULA CATALIN
– STANCIU TIBERIU
– SLABU GEORGE CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE JUNIORI FEMININ -48KG
1 NICULAE FLORENTINA CS RAPID BUCURESTI
2 CUCU ANDREEA CS CONTACT BUCURESTI

KUMITE JUNIORI FEMININ -53KG
1 IORGA BIANCA_ALEXANDRA CS RAPID BUCURESTI
2 TUDORACHE KARINA CS VICTORIA TANDAREI
3 TESCAN DELIA CS IMPACT KARATE

KUMITE JUNIORI FEMININ -59KG
1 MARIN ANDREEA CS TRIADA BUCURESTI
2 SERBANESCU ALEXIA CS RAPID BUCURESTI
3 CIOATA BEATRICE CSA STEAUA BUCURESTI
3 GAGELEA NICOLETA ACSO VIITORUL PANTELIMON

KUMITE JUNIORI MASCULIN -55KG
1 PUSCA BOGDAN CS IMPACT KARATE
2 BUCUR RADU CS TRIADA BUCURESTI

KUMITE JUNIORI MASCULIN -61KG
1 MIHALACHE MIHAI CS RAPID BUCURESTI
2 SOHANU ALEXANDRU CS RAPID BUCURESTI
3 BOLOCAN GABRIEL CS COBRA KARATE

KUMITE JUNIORI MASCULIN -68KG
1 LUPSA SEBASTIAN SCM GLORIA BUZAU
2 VOICILA IONUT CS KARATE PERIS
3 VIDINARU EDUARD CS COBRA KARATE
3 BALANICA ANDREI CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE JUNIORI MASCULIN -76KG
1 BIRDES BOGDAN CS RAPID BUCURESTI
2 DAMIAN RADU CS HINODE BUCURESTI
3 ALECU CRISTIAN CS VICTORIA TANDAREI
3 DRAGAN GEORGE CS TRIADA BUCURESTI

KUMITE MINICADETI FEMININ +50KG
1 PAVEL IRINA CS CONTACT BUCURESTI
2 TEODORESCU DARIA CS COBRA KARATE
3 TEODORESCU ISABELA CS HINODE BUCURESTI
3 CIOREI ANA_MARIA ACS CORBEANCA

KUMITE MINICADETI FEMININ -35KG
1 GRAMATICU DENISA CS COBRA KARATE
2 PACHE ALEXIA CSO VOLUNTARI
3 PETRARU CRISTINA ACS CORBEANCA

KUMITE MINICADETI FEMININ -40KG
1 NASTAS PATRICIA CS RAPID BUCURESTI
2 VARZARU ALESIA CS COBRA KARATE
3 CRACIUN ALEXIA CS TRIADA BUCURESTI
3 BAJAN ALEXANDRA_CRISTINA ACS LUCAS KARATE

KUMITE MINICADETI FEMININ -45KG
1 STOROBANEANU EMILIA CS COBRA KARATE
2 CORCIU ANA_MARIA CS COBRA KARATE
3 AUGUST MARIA CS COBRA KARATE
3 GRECU ANA_MARIA CS COBRA KARATE

KUMITE MINICADETI FEMININ -50KG
1 CERCEL IOANA CS COBRA KARATE
2 IONESCU MARIA_IZABELA CS COBRA KARATE
3 BANICA IOANA CS TRIADA BUCURESTI
3 BUIMAGA DENISA CS COBRA KARATE

KUMITE MINICADETI MASCULIN +55KG
1 MIHAIESCU ALEXANDRU CS CONTACT BUCURESTI
2 STANCIU RONY CS TRIADA BUCURESTI

KUMITE MINICADETI MASCULIN -35KG
1 CARBUNEANU RADU SCM GLORIA BUZAU
2 NEMA STEFAN CS COBRA KARATE
3 MANCIU MARIO CS CONTACT BUCURESTI
3 MILITARU SERBAN CS TORA SPORT CLUB

KUMITE MINICADETI MASCULIN -40KG
1 BUTURA DAVID CS COBRA KARATE
2 DEDU ANDREI_CRISTIAN CS EUROPA
3 TUDOSE MIHAI ACSO VIITORUL PANTELIMON
3 CONDURACHE DAVID CS EUROPA

KUMITE MINICADETI MASCULIN -45KG
1 SPITA DANTES CS COBRA KARATE
2 NICULITA CIPRIAN CS COBRA KARATE
3 CHITESCU IOSIF CS COBRA KARATE
3 IMIREANU RARES CS TRIADA BUCURESTI

KUMITE MINICADETI MASCULIN -50KG
1 OPRAN ALEXANDER_MARK CS RAPID BUCURESTI
2 MANEA SILVIU CS COBRA KARATE
3 RADU CATALIN CS IMPACT KARATE
3 RADULESCU STEFAN CS KARATE PERIS

KUMITE MINICADETI MASCULIN -55KG
1 VOICU ALEXANDRU CS RAPID BUCURESTI
2 ALECU MIHAIL CS VICTORIA TANDAREI
3 CRAIU CRISTIAN CS HINODE BUCURESTI
3 ZAVOIANU EDUARD SCM GLORIA BUZAU

KUMITE SENIORI FEMININ +68KG
1 BELDEANU SABINA CS RAPID BUCURESTI
2 MARIN CATALINA CSA STEAUA BUCURESTI
3 MORAR ALEXANDRA CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE SENIORI FEMININ -50KG
1 MATEI IOANA_CARMEN CS RAPID BUCURESTI
2 PREDA ANDRADA CSA STEAUA BUCURESTI
3 DINCA ANTONIA CSA STEAUA BUCURESTI
3 POP ALEXANDRA CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE SENIORI FEMININ -55KG
1 PARAU LORENA CSA STEAUA BUCURESTI
2 GUTA ALINA CS RAPID BUCURESTI

KUMITE SENIORI FEMININ -61KG
1 TEODORESCU DANA CSA STEAUA BUCURESTI
2 CALIN CRISTINA ACSO VIITORUL PANTELIMON

KUMITE SENIORI FEMININ -68KG
1 BACIU RALUCA CSA STEAUA BUCURESTI
2 CONSTANTIN ROBERTA_ELEONORA CS RAPID BUCURESTI
3 IVAN CATALINA ACSO VIITORUL PANTELIMON

KUMITE SENIORI MASCULIN +84KG
1 CHELES CLAUDIU CSA STEAUA BUCURESTI
2 ATANASOV GABRIEL CSA STEAUA BUCURESTI
3 CHELES IULIAN CSA STEAUA BUCURESTI
3 FROSA MIHAI CS TRIADA BUCURESTI

KUMITE SENIORI MASCULIN -67KG
1 BAICU ORLANDO CS COBRA KARATE
2 DUTA GINI CSA STEAUA BUCURESTI
3 FILIMON IONUT CSA STEAUA BUCURESTI
3 IOJA RĂZVAN CS COBRA KARATE

KUMITE SENIORI MASCULIN -75 KG
1 ROSU ROBERT CSA STEAUA BUCURESTI
2 DRAGHIOTI ATHOS CSA STEAUA BUCURESTI
3 STANCIU TIBERIU CSA STEAUA BUCURESTI
3 NECULA CATALIN CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE SENIORI MASCULIN -84KG
1 STOIAN GABRIEL CSA STEAUA BUCURESTI
2 SLABU GEORGE CSA STEAUA BUCURESTI
3 IENSCU STEFAN CS COBRA KARATE

KUMITE U21 FEMININ -50KG
1 PREDA ANDRADA CSA STEAUA BUCURESTI
2 DINCA ANTONIA CSA STEAUA BUCURESTI
3 PERCU ANA_MARIA ACSO VIITORUL PANTELIMON

KUMITE U21 FEMININ -68KG
1 TEODORESCU DANA CSA STEAUA BUCURESTI
2 CONSTANTIN ROBERTA_ELEONORA CS RAPID BUCURESTI
3 CRISU ALICE CS CONTACT BUCURESTI
3 CALIN CRISTINA ACSO VIITORUL PANTELIMON

KUMITE U21 MASCULIN +84KG
1 ATANASOV GABRIEL CSA STEAUA BUCURESTI
2 GROSU IONUT CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE U21 MASCULIN -67KG
1 BAICU ORLANDO CS COBRA KARATE
2 PACHE CRISTIAN ACSO VIITORUL PANTELIMON
3 TRAISTARU GEORGE_DANIEL ACS LUCAS KARATE
3 COJOCARU ANDREI CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE U21 MASCULIN -75KG
1 ROSU ROBERT CSA STEAUA BUCURESTI
2 NECULA CATALIN CSA STEAUA BUCURESTI
3 DRAGHIOTI ATHOS CSA STEAUA BUCURESTI
3 STANCIU TIBERIU CSA STEAUA BUCURESTI

KUMITE U21 MASCULIN -84KG
1 SLABU GEORGE CSA STEAUA BUCURESTI
2 IENSCU STEFAN CS COBRA KARATE

Share.

Comments are closed.

Scroll Up