CAMPIONAT NATIONAL DE KARATE SHOTOKAN WSF – PITESTI – 29-31.03.2019

0

Kata Feminin Copii 1 6-7ani
1 FLOROAIA GABRIELA ACS JION CRAIOVA
2 GHIDICEANU RENATA ACS JION CRAIOVA
3 DORCEA DARIA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 ILEANA EVA CS BUSHI

Kata Masculin Copii 1 6-7ani
1 ULMEANU IANIS MIHAI MIYAMOTO MUSASHI DOJO
2 CRISTINA PETRU SORIN AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 MORARU ANDREI A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 DRAGAN RARES ACS KARATE MASARU

Kata Feminin Copii 2 8-9ani
1 POPOVICI ALEXANDRA C.S.GI FUN ORASENI
2 HOANG MINH ACS KARATE MASARU
3 CROITORU ANA MARIA LPS PETRACHE TRISCU
3 REZEANU REBECA A.C.S. SEN SPORT RM. VÂLCEA

Kata Masculin Copii 2 8-9ani
1 TUDOR DAVID ACS JION CRAIOVA
2 TATU DAVID ACS SAMURAI DOJO
3 FULGA ALEXANDRU A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 GIURGEA RICARDO-MARIAN C.S.FOC VIU FOCSANI

Kata Feminin Copii 3 10-11ani
1 ZAMFIR ANISIA-GABRIELA ACS JION CRAIOVA
2 AVERITEI SABINA C.S.GI FUN ORASENI
3 BUSCAN MONICA GEORGIANA AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 MUSAT CARMEN AS TAKEDA ALEXANDRIA

Kata Masculin Copii 3 10-11ani
1 BUDAN-PIRVU PATRICK LPS PETRACHE TRISCU
2 VLAD COSTI ACS SAMURAI DOJO
3 LILA BOGDAN ACS JION CRAIOVA
3 BUTARU ERIK ACS JION CRAIOVA

Kata Feminin Minicadeti 12-13ani
1 GAITA ARIANA-ANDREEA C.S.FOC VIU FOCSANI
2 FARKAS ANITA ACS MIKADO COVASNA
3 STEFAN DENISA MARIA ACS JION CRAIOVA
3 CIUCIU IONELIA-ROXANA C.S.FOC VIU FOCSANI

Kata Masculin Minicadeti 12-13ani
1 PRUTEANU FLAVIU ACS KARATE MASARU
2 CRISTINA VLAD ALEXANDRU AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 DAVID DARIUS ANDREI C.S.S. BOTOSANI
3 COMAN RAZVAN ACS SAMURAI DOJO

Kata Feminin Cadeti 14-15ani
1 DINCĂ MARIA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
2 MOROIANU MARIA ACS KARATE MASARU
3 MALSCHI RALUCA ACS KARATE MASARU
3 SCUTELNICU IONELA C.S.GI FUN ORASENI

Kata Masculin Cadeti 14-15ani
1 GORON DARIUS C.S DANI SAN
2 PANĂ TEODOR A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 HULTU ANGEL C.S.GI FUN ORASENI
3 SERBAN CLAUDIU AS TAKEDA ALEXANDRIA

Kata Feminin Juniori 16-17ani
1 CALARASU ISABEL LPS PETRACHE TRISCU
2 LUPEANU ALDANA LPS PETRACHE TRISCU
3 STANUCA ANA-MARIA ACS JION CRAIOVA
3 MANTA IRINA-BIANCA ACS JION CRAIOVA

Kata Masculin Juniori 16-17ani
1 MURGEA BOGDAN A.C.S. SEN SPORT RM. VÂLCEA
2 IVAN DANIEL ACS KARATE MASARU
3 MARIN ALIN AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 BESLIU ANDREI ACS SAMURAI DOJO

Kata Feminin Seniori +18ani
1 CALARASU ISABEL CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 VASILE MADALINA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 LUPEANU ALDANA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 IORDACHE LUIZA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA

Kata Masculin Seniori +18ani
1 MITRICA IONUT CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 IORDACHE GABRIEL CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 VASILE VALENTIN-DANIEL CS FARUL
3 DUMITRESCU STEFAN FC ARGES

Kata Echipe Masculin Copii 2 8-9ani
1 NISTOR, NISTOR, TATU ACS SAMURAI DOJO
2 TUDOR D, GHEORGHIU D, MARINACHE A ACS JION CRAIOVA
3 CEANA SORIN,BOIA ERIC,NACIU LUCA LPS PETRACHE TRISCU
3 COSTEA V,MANOLE G,TUDORACHE D MIYAMOTO MUSASHI DOJO

Kata Echipe Feminin Copii 3 10-11ani
1 VLAD, TEODOREANU, DUMITRU ACS SAMURAI DOJO
2 MUSAT C, MIERLEA I, BUSCAN M AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 SERBANA,SERBANA, OLAR ACS SAMURAI DOJO
3 NISTOR L, VLADA I, ADAMESTEANU A AS TAKEDA ALEXANDRIA

Kata Echipe Masculin Copii 3 10-11ani
1 LILA B, RADES E, BUTARU E ACS JION CRAIOVA
2 ANA, VLAD, CAPRAGIU ACS SAMURAI DOJO
3 HIRTOPIANU,HIRTOPIANU,PADURARU C.S.GI FUN ORASENI
3 PUCHEANU C, ANDREI C, TURCU A AS TAKEDA ALEXANDRIA

Kata Echipe Feminin Minicadeti 12-13ani
1 LILA T, CALINDARIA, STEFAN D ACS JION CRAIOVA
2 LUCA A, SANDOR A, MICLEA N CS JUVENES TG. MURES
3 PREDA B, STOIAN I, CIOBANU T A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 MARIN D, RISTEA E, ALBU C AS TAKEDA ALEXANDRIA

Kata Echipe Masculin Minicadeti 12-13ani
1 CRISTINA V, CHIRCAN R, MUTU A AS TAKEDA ALEXANDRIA
2 ELISEI,DUMITRA, STANCIU CS DACIA MIOVENI 2012
3 DUTESCU, STAMATE, COMAN ACS SAMURAI DOJO
3 DRĂGHICI D, SCARLAT A, BURADA A A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE

Kata Echipe Masculin Cadeti 14-15ani
1 ROMBU C, PANDURU S, SIRBULESCU R LPS PETRACHE TRISCU
2 CUNE D, PANĂ T, NANIA P A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 STIAN V, PRITĂ A, POL E CS JUVENES TG. MURES

Kata Echipe Masculin Juniori 16-17ani
1 VILCEANU A,ROSIU R, POPESCU D LPS PETRACHE TRISCU
2 SERBAN C, MARIN A, MUSAT A AS TAKEDA ALEXANDRIA

Kata Echipe Feminin Seniori +18ani
1 CALARASU IL, LUPEANU A, VASILE M CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 COTOBAN, COTOBAN, CONSTANDACHE CS FARUL

Kata Echipe Masculin Seniori +18ani
1 MURARU, ALEXANDRU, VASILE CS FARUL
2 DINU P, GHI?Ă S, STANCIU N C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 MITRICA I, IORDACHE G, POPESCU D CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 VILCEANU A, ROSIU R, PANDURU S LPS PETRACHE TRISCU

WKF Kumite Feminin Copii 1 6-7 ani +25kg
1 DORCEA DARIA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
2 GAVRILA RAISA ACS KARATE MASARU
3 ILEANA EVA CS BUSHI
3 FLOROAIA GABRIELA ACS JION CRAIOVA

WKF Kumite Masculin Copii 1 6-7ani -25kg
1 GROZA TUDOR C.S.”CRISUL NEGRU” STEI
2 GABOR EDUARD C.S.”CRISUL NEGRU” STEI
3 CRISTINA PETRU SORIN AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 OANCE NECTARIE C.S.”CRISUL NEGRU” STEI

WKF Kumite Masculin Copii 1 6-7ani -30kg
1 MOROZ MATHIAS C.S.CONDOR BAIA MARE
2 BICLEA ROBERT-GABRIEL TOMIS KARATE
3 NACIU LUCA LPS PETRACHE TRISCU
3 MORARU ANDREI A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE

WKF Kumite Masculin Copii 1 6-7ani -35kg
1 BOIA ERIC LPS PETRACHE TRISCU
2 ROMAN ALEXANDRU AS TAKEDA ALEXANDRIA

WKF Kumite Feminin Copii 2 8-9 ani-25kg
1 CROITORU ANA MARIA LPS PETRACHE TRISCU
2 DOMSA DELIA C.S. KITA SUCEAVA
3 BOZEANU ALEXIA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 CIUTACU NATALIA

WKF Kumite Feminin Copii 2 8-9 ani -30kg
1 MANCIU EMILIA CS OTOPENI
2 PRISPIAN ANASTASIA ELENA C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 PRITĂ IANA IRINA CS JUVENES TG. MURES
3 DINU KARINA ACS SAMURAI DOJO

WKF Kumite Feminin Copii 2 8-9 ani +30kg
1 ROMAN ARYANNA C.S.CONDOR BAIA MARE
2 NICA ANDREEA-CARMEN C.S.FOC VIU FOCSANI
3 HOANG MINH ACS KARATE MASARU
3 GHILE ANDREEA MARIA C.S.GOOD DRAGON MARGHITA

WKF Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -25kg
1 IONASCU SEBASTIAN CS OTOPENI
2 HULBER LORIS C.S.”CRISUL NEGRU” STEI
3 BERESCU RADU ANDREI C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 GIURGEA RICARDO-MARIAN C.S.FOC VIU FOCSANI

WKF Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -30kg
1 BOTH MILÁN ACS SHOTO TEAM
2 MARINACHE ALEXANDRU ACS JION CRAIOVA
3 LOMOS RAFAEL ACS SHIN DAN
3 HUSE ALEX BENJAMIN C.S.GOOD DRAGON MARGHITA

WKF Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -35kg
1 POPA FILIP ACS KARATE MASARU
2 TUDOR DAVID ACS JION CRAIOVA
3 BATE ANDREI C.S.”CRISUL NEGRU” STEI
3 NISTOR RARES ACS SAMURAI DOJO

WKF Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -40kg
1 SOLYMOSI BALÁZS ACS SHOTO TEAM
2 NECHIFOR DAVID C.S.S. BOTOSANI
3 CEANA SORIN LPS PETRACHE TRISCU
3 VATAMANU ALBERT C.S.S. BOTOSANI

WKF Kumite Masculin Copii 2 8-9ani +40kg
1 CIRSTEA STEFAN ACS SAMURAI DOJO
2 ANDREI CEZAR AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 CIONCA GABRIEL-VASILE C.S. OMEGA SIMLEU SILVANIEI
3 NISTOR EDI ACS SAMURAI DOJO

WKF Kumite Feminin Copii 3 10-11 ani -34kg
1 COSTACHE AIDA CS OTOPENI
2 HIRCEANU PATRICIA LPS PETRACHE TRISCU
3 ALUCULESEI LARISA ELENA C.S.S. BOTOSANI
3 CROITORU RAISA CS DACIA MIOVENI 2012

WKF Kumite Feminin Copii 3 10-11 ani -38kg
1 VLAS ANDRA C.S.S. BOTOSANI
2 SUIU VERONICA C.S. KITA SUCEAVA
3 ABIBULA-MEMET ALICE TOMIS KARATE
3 BARBU VIVIANA CS OTOPENI

WKF Kumite Feminin Copii 3 10-11 ani +38kg
1 ZAMFIR ANISIA-GABRIELA ACS JION CRAIOVA
2 OLAR RALUCA ACS SAMURAI DOJO
3 PINOSANU NORA LPS PETRACHE TRISCU
3 MANCIU LAVINIA CS OTOPENI

WKF Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -30kg
1 GLODAN SEBASTIAN C.S.CONDOR BAIA MARE
2 TANASE ANDREI CS OTOPENI
3 CONDURACHE MATEI C.S.S. BOTOSANI
3 SAVA ERIK C.S DANI SAN

WKF Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -34kg
1 NEAGU-BARZAN ALEXANDRE CS OTOPENI
2 ANDREI LUCA CS OTOPENI
3 SFAT SERGIU O KA DO HUNEDOARA
3 BOTEA GABRIEL LPS PETRACHE TRISCU

WKF Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -38kg
1 LUNGU LUCIAN CS OTOPENI
2 FLORESCU MARIO C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 CHIS MIHAIL C.S DANI SAN
3 CIOBANU DAVID C.S.S. BOTOSANI

WKF Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -42kg
1 IONASCU EDUARD CS OTOPENI
2 PRITĂ ARIS LUCA CS JUVENES TG. MURES
3 GAJU FLORIN C.S.GI FUN ORASENI
3 CAPRAGIU STEFAN ACS SAMURAI DOJO

WKF Kumite Masculin Copii 3 10-11ani +42kg
1 BUDAN-PIRVU PATRICK LPS PETRACHE TRISCU
2 COSMACIUC CRISTIAN CS OTOPENI
3 ELISEI ANTONIO CS DACIA MIOVENI 2012
3 ALUCULESEI ADRIANO IONUT C.S.S. BOTOSANI

WKF Kumite Feminin Minicadeti 12-13ani -43kg
1 BURCEA MARIA ACS SAMURAI DOJO
2 PĂUN STEFANIA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 JIJIE NAOMY C.S.S. BOTOSANI
3 MARIN DENISA AS TAKEDA ALEXANDRIA

WKF Kumite Feminin Minicadeti 12-13ani -52kg
1 BOGOSLOV STEFANIA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 FLOAREA DANIELA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 TIUCA MARIA-CATALINA C.S.FOC VIU FOCSANI
3 HIRCEANU ANNA LPS PETRACHE TRISCU

WKF Kumite Feminin Minicadeti 12-13ani +52kg
1 MANTIA LILLA ACS SHOTO TEAM
2 GUSA RALUCA LARISA C.S. KITA SUCEAVA
3 FAGARASI DACIANA C.S DANI SAN
3 RISTEA ELIZA AS TAKEDA ALEXANDRIA

WKF Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -38kg
1 CRISTINA VLAD ALEXANDRU AS TAKEDA ALEXANDRIA
2 CROITORU VLAD LPS PETRACHE TRISCU

WKF Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -44kg
1 GLODEANU MARC CS OTOPENI
2 TANASIE IANIS LPS PETRACHE TRISCU
3 VASILE ALEXANDRU MIHAI O KA DO HUNEDOARA
3 DĂGHICI DAVID A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE

WKF Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -50kg
1 DUMITRA DAVID CS DACIA MIOVENI 2012
2 CHIRCAN RAZVAN AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 TĂNASE MARIO C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 MAXIM ANDREI C.S. KITA SUCEAVA

WKF Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -56kg
1 STAMATE DAVID ACS SAMURAI DOJO
2 MUSAT ALEXANDRU AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 CHIS ANDREI C.S DANI SAN
3 DRAGAN VLAD ACS KARATE MASARU

WKF Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani +56kg
1 POPESCU DENIS LPS PETRACHE TRISCU
2 DUTESCU COSMIN ACS SAMURAI DOJO
3 COMAN RAZVAN ACS SAMURAI DOJO
3 CÎRNARU SAMUEL A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE

WKF Kumite Feminin Cadeti 14-15ani -47kg
1 HOSU CRISTINA C.S.CONDOR BAIA MARE
2 ALEXANDRESCU ALEXIA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA

WKF Kumite Feminin Cadeti 14-15ani -54kg
1 LUNGU DENISA CS OTOPENI
2 BADEA ADINA CS OTOPENI
3 LAURAN TIMEEA C.S.CONDOR BAIA MARE
3 MURTEZAN MIRELA C.S DANI SAN

WKF Kumite Feminin Cadeti 14-15ani +54kg
1 IVAN ALEXANDRA ACS SAMURAI DOJO
2 BORDIANU ROXANA C.S.S. BOTOSANI
3 CHIS DEBORA FELICIA C.S.GOOD DRAGON MARGHITA
3 DUMITRU IZABELLA ACS SHOTO TEAM

WKF Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -52kg
1 VASILE GEORGE CS OTOPENI
2 BERCEA GABRIEL LPS PETRACHE TRISCU
3 BOINCZAN CĂTĂLIN C.S.CONDOR BAIA MARE
3 PANDURU STEFANITA LPS PETRACHE TRISCU

WKF Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -57kg
1 DEACONU NICOLAE ACS SAMURAI DOJO
2 HULTU ANGEL C.S.GI FUN ORASENI
3 STIAN VLAD ADRIAN ACS JUVENES TG. MURES
3 BIOLAN DIMITRIE ACS SAMURAI DOJO

WKF Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -63kg
1 ANDREI RAUL ACS SHOTO TEAM
2 MOLOCENIUC ALBERT ACS SAMURAI DOJO
3 TRUSCA MATEI CS OTOPENI
3 GORON DARIUS C.S DANI SAN

WKF Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -70kg
1 CATRINESCU LAURENTIU CS DACIA MIOVENI 2012
2 GAVRIL SORIN C.S.S. BOTOSANI
3 TUDOR ALEXANDRU ACS KARATE MASARU
3 CLIVET ALEXANDRU C.S.S. BOTOSANI

WKF Kumite Masculin Cadeti 14-15ani +70kg
1 ROMBU CLAUDIU LPS PETRACHE TRISCU
2 ABAGIU TUDOR C.S.CONDOR BAIA MARE
3 SERBAN CLAUDIU AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 IANOVSCHI MIHNEA ACS SAMURAI DOJO

WKF Kumite Feminin Juniori 16-17ani -53kg
1 VASILE MADALINA LPS PETRACHE TRISCU
2 SZENTGYÖRGYI SILVIA ANAMARIA C.S.GOOD DRAGON MARGHITA
3 BALAUTA MARA-FLORENTINA C.S.FOC VIU FOCSANI
3 CSÁSZÁR PETRA ACS SHOTO TEAM

WKF Kumite Feminin Juniori 16-17ani -59kg
1 CALARASU ISABEL LPS PETRACHE TRISCU
2 LUPEANU ALDANA LPS PETRACHE TRISCU
3 GLIGA CARMEN CS JUVENES TG. MURES
3 TANASA CRISTINA C.S.S. BOTOSANI

WKF Kumite Feminin Juniori 16-17ani +59kg
1 OSMAN MARINA ACS KARATE MASARU
2 MANTA IRINA-BIANCA ACS JION CRAIOVA
3 COSTEA STEFANIA C.S DANI SAN
3 MIHAI ANDREEA A.C.S. SEN SPORT RM. VÂLCEA

WKF Kumite Masculin Juniori 16-17ani -55kg
1 ANGHEL ALEXANDRU CS OTOPENI
2 PIROTEALA VLAD LPS PETRACHE TRISCU
3 MOLDOVAN ALEXANDRU C.S. OMEGA SIMLEU SILVANIEI
3 CÎRSTEA MIHAI A.C.S. SEN SPORT RM. VÂLCEA

WKF Kumite Masculin Juniori 16-17ani -61kg
1 IONESCU RADU CS DACIA MIOVENI 2012
2 KISGYÖRGY MAGOR ACS SHOTO TEAM
3 GEORGESCU CATALIN CS DACIA MIOVENI 2012
3 IVAN DANIEL ACS KARATE MASARU

WKF Kumite Masculin Juniori 16-17ani -68kg
1 POPESCU MIHAIL CS OTOPENI
2 MURGEA BOGDAN A.C.S. SEN SPORT RM. VÂLCEA
3 GEORGESCU ANDREI AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 DOBRE ROBERT ACS JION CRAIOVA

WKF Kumite Masculin Juniori 16-17ani -76kg
1 CRET ANDREI C.S DANI SAN
2 ROSIU RAZVAN LPS PETRACHE TRISCU
3 IUGA EUSEBIU C.S. KITA SUCEAVA
3 VILCEANU ALEXANDRU LPS PETRACHE TRISCU

WKF Kumite Masculin Juniori 16-17ani +76kg
1 ILINCA MARIUS-ADRIAN C.S. OMEGA SIMLEU SILVANIEI
2 ANITA SILVIU MARIAN C.S. KITA SUCEAVA

WKF Kumite Feminin Seniori +18ani -50kg
1 BÎLĂ ANDREEA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 SORICĂ MARIA ROXANA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 GHITA DAIANA C.S.CONDOR BAIA MARE

WKF Kumite Feminin Seniori +18ani -55kg
1 TUDOR GABRIELA FC ARGES
2 IORDACHE LUIZA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 CONSTANTIN MADALINA CS JUVENES TG. MURES
3 CONSTANDACHE ANDREEA-MIHAELA CS FARUL

WKF Kumite Feminin Seniori +18ani -61kg
1 COTOBAN ANDREEA CS FARUL
2 PANA ALEXANDRA FC ARGES

WKF Kumite Feminin Seniori +18ani -68kg
1 COTOBAN LIVIA CS FARUL
2 HONCERIU ALEXANDRA C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 ROMBU ALEXANDRA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 CHENDE ANDREEA C.S DANI SAN

WKF Kumite Feminin Seniori +18ani +68kg
1 ZSINDELY ADELINA ACS SHOTO TEAM
2 LIVADARIU NICOLETA C.S.ISHIDO BOTOSANI

WKF Kumite Masculin Seniori +18ani -60kg
1 GOGOLOSI BOGDAN CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 MITRICA IONUT CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 ALEXANDRU SEBASTIAN-ANDREI CS FARUL

WKF Kumite Masculin Seniori +18ani -67kg
1 IORDACHE GABRIEL CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 DEACONU IOAN FC ARGES
3 BEDREAGA ALIN ACS TENSHI BOTOSANI
3 BLAGA MIHAIL C.S.ISHIDO BOTOSANI

WKF Kumite Masculin Seniori +18ani -75kg
1 GHITĂ SILVIU C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 DUMITRESCU STEFAN FC ARGES
3 CORNEA COSMIN-MIHAI TOMIS KARATE
3 VASILE VALENTIN-DANIEL CS FARUL

WKF Kumite Masculin Seniori +18ani -84kg
1 POPESCU DANIEL CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 GRIGORIU OCTAVIAN C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 BÎTCĂ CIPRIAN CS JUVENES TG. MURES
3 NASTASI MIRCEA C.S. KITA SUCEAVA

WKF Kumite Masculin Seniori +18ani +84kg
1 STANCIU NICOLAE C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 PREDA PETRUT ACS SAMURAI DOJO
3 ARMAS FLAVIUS C.S.CONDOR BAIA MARE
3 GÁL ZOLTÁN ACS SHOTO TEAM

SHOBU IPPON Kumite Feminin Copii 1 +25kg
1 FLOROAIA GABRIELA ACS JION CRAIOVA
2 GHIDICEANU RENATA ACS JION CRAIOVA
3 DORCEA DARIA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 GAVRILA RAISA ACS KARATE MASARU

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 1 -25kg
1 OANCE NECTARIE C.S.”CRISUL NEGRU” STEI
2 GROZA TUDOR C.S.”CRISUL NEGRU” STEI
3 CRISTINA PETRU SORIN AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 GABOR EDUARD C.S.”CRISUL NEGRU” STEI

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 1 -30kg
1 MORARU ANDREI A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
2 BICLEA ROBERT-GABRIEL TOMIS KARATE
3 NACIU LUCA LPS PETRACHE TRISCU
3 MOROZ MATHIAS C.S.CONDOR BAIA MARE

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 1 -35kg
1 BOIA ERIC LPS PETRACHE TRISCU
2 ROMAN ALEXANDRU AS TAKEDA ALEXANDRIA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Copii 2 -25kg
1 CIUTACU NATALIA ACS KARATE MASARU
2 DOMSA DELIA C.S. KITA SUCEAVA
3 CROITORU ANA MARIA LPS PETRACHE TRISCU
3 BOZEANU ALEXIA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE

SHOBU IPPON Kumite Feminin Copii 2 -30kg
1 DINU KARINA ACS SAMURAI DOJO
2 PRITĂ IANA IRINA CS JUVENES TG. MURES
3 MANCIU EMILIA CS OTOPENI
3 IONESCU EVELIN AS TAKEDA ALEXANDRIA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Copii 2 +30kg
1 MICLEA NATALIA CS JUVENES TG. MURES
2 CIUCLEA ARIANA MARIA C.S.S. BOTOSANI
3 ROMAN ARYANNA C.S.CONDOR BAIA MARE
3 MAFTEI SARA MARIA C.S. KITA SUCEAVA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -25kg
1 IONASCU SEBASTIAN CS OTOPENI
2 GIURGEA RICARDO-MARIAN C.S.FOC VIU FOCSANI
3 BERESCU RADU ANDREI C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 HULBER LORIS C.S.”CRISUL NEGRU” STEI

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -30kg
1 BOTH MILÁN ACS SHOTO TEAM
2 HUSE ALEX BENJAMIN C.S.GOOD DRAGON MARGHITA
3 FULGA ALEXANDRU A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 MARINACHE ALEXANDRU ACS JION CRAIOVA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -35kg
1 TUDOR DAVID ACS JION CRAIOVA
2 NISTOR RARES ACS SAMURAI DOJO
3 BATE ANDREI C.S.”CRISUL NEGRU” STEI
3 POPA FILIP ACS KARATE MASARU

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 2 8-9ani -40kg
1 SOLYMOSI BALÁZS ACS SHOTO TEAM
2 POPA PAUL EDUARD STEFAN CS JUVENES TG. MURES
3 NECHIFOR DAVID C.S.S. BOTOSANI
3 VATAMANU ALBERT C.S.S. BOTOSANI

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 2 8-9ani +40kg
1 CIRSTEA STEFAN ACS SAMURAI DOJO
2 DUMITRU RARES BUSHIDO BOTOSANI
3 ANDREI CEZAR AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 LETU GABRIEL AS TAKEDA ALEXANDRIA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Copii 3 -34kg
1 COSTACHE AIDA CS OTOPENI
2 NEACSU ANA CS OTOPENI
3 HIRCEANU PATRICIA LPS PETRACHE TRISCU
3 VELEA DENISA C.S.CONDOR BAIA MARE

SHOBU IPPON Kumite Feminin Copii 3 -38kg
1 VLAD OANA ACS SAMURAI DOJO
2 MUSAT CARMEN AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 VLAS ANDRA C.S.S. BOTOSANI
3 SUIU VERONICA C.S. KITA SUCEAVA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Copii 3 +38kg
1 MANCIU LAVINIA CS OTOPENI
2 OLAR RALUCA ACS SAMURAI DOJO
3 BUSCAN MONICA GEORGIANA AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 ZAMFIR ANISIA-GABRIELA ACS JION CRAIOVA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -30kg
1 TANASE ANDREI CS OTOPENI
2 GLODAN SEBASTIAN C.S.CONDOR BAIA MARE
3 MARTIN VLAD C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 BLAGA TUDOR C.S.CONDOR BAIA MARE

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -34kg
1 NEAGU-BARZAN ALEXANDRE CS OTOPENI
2 CATRINESCU VALENTIN CS DACIA MIOVENI 2012
3 BOTEA GABRIEL LPS PETRACHE TRISCU
3 GAJE ANTONIO C.S.CONDOR BAIA MARE

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -38kg
1 CIOBANU DAVID C.S.S. BOTOSANI
2 CHIS MIHAIL C.S DANI SAN
3 RUSU JUSTINIAN DANIEL C.S.S. BOTOSANI
3 RADES ERIK IONUT ACS JION CRAIOVA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 3 10-11ani -42kg
1 IONASCU EDUARD CS OTOPENI
2 PRITĂ ARIS LUCA CS JUVENES TG. MURES
3 NEAGU ALEXANDRU CS OTOPENI
3 CAPRAGIU STEFAN ACS SAMURAI DOJO

SHOBU IPPON Kumite Masculin Copii 3 10-11ani +42kg
1 COSMACIUC CRISTIAN CS OTOPENI
2 MATEI DENIS C.S.S. BOTOSANI
3 BUDAN-PIRVU PATRICK LPS PETRACHE TRISCU
3 ALUCULESEI ADRIANO IONUT C.S.S. BOTOSANI

SHOBU IPPON Kumite Feminin Minicadeti 12-13ani -43kg
1 BURCEA MARIA ACS SAMURAI DOJO
2 PREDA BIANCA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 MARIN DENISA AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 CIRSTEA LOREDANA ACS SAMURAI DOJO

SHOBU IPPON Kumite Feminin Minicadeti 12-13ani -52kg
1 SERBAN DELIA C.S.S. BOTOSANI
2 HIRCEANU ANNA LPS PETRACHE TRISCU
3 BOGOSLOV STEFANIA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 STEFAN DENISA MARIA ACS JION CRAIOVA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Minicadeti 12-13ani +52kg
1 MANTIA LILLA ACS SHOTO TEAM
2 LILA TEODORA IOANA ACS JION CRAIOVA
3 FAGARASI DACIANA C.S DANI SAN
3 GANE MARIA A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE

SHOBU IPPON Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -38kg
1 CROITORU VLAD LPS PETRACHE TRISCU
2 NITESCU OCTAV CS DACIA MIOVENI 2012
3 CRISTINA VLAD ALEXANDRU AS TAKEDA ALEXANDRIA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -44kg
1 STEJAN SEBASTIAN C.S DANI SAN
2 CHERECHES MARIUS-GABRIEL C.S. OMEGA SIMLEU SILVANIEI
3 PADURARIU ALEXANDRU C.S.S. BOTOSANI
3 TATAR MATEI C.S DANI SAN

SHOBU IPPON Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -50kg
1 TĂNASE MARIO C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 DUMITRA DAVID CS DACIA MIOVENI 2012
3 MOLDOVAN LUCA C.S DANI SAN
3 ROGOZ DANIEL LPS PETRACHE TRISCU

SHOBU IPPON Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani -56kg
1 STAMATE DAVID ACS SAMURAI DOJO
2 SISZ NORBERT C.S.GOOD DRAGON MARGHITA
3 CHIS ANDREI C.S DANI SAN
3 POL EDUARD DAVID CS JUVENES TG. MURES

SHOBU IPPON Kumite Masculin Minicadeti 12-13ani +56kg
1 DUTESCU COSMIN ACS SAMURAI DOJO
2 COMAN RAZVAN ACS SAMURAI DOJO
3 COCHINESCU ALIN ACS SAMURAI DOJO
3 MUTU ALEXANDRU AS TAKEDA ALEXANDRIA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Cadeti 14-15ani -47kg
1 HOSU CRISTINA C.S.CONDOR BAIA MARE
2 ALEXANDRESCU ALEXIA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Cadeti 14-15ani -54kg
1 LUNGU DENISA CS OTOPENI
2 BADEA ADINA CS OTOPENI
3 NITA DELIA ACS SAMURAI DOJO
3 MURTEZAN MIRELA C.S DANI SAN

SHOBU IPPON Kumite Feminin Cadeti 14-15ani +54kg
1 BORDIANU ROXANA C.S.S. BOTOSANI
2 DUMITRU IZABELLA ACS SHOTO TEAM
3 BABA ANTONIA C.S.CONDOR BAIA MARE
3 GHIMIS CLARA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -52kg
1 MAKÓ CSONGOR ACS SHOTO TEAM
2 COSTACHE DAVID CS OTOPENI
3 VASILE GEORGE CS OTOPENI
3 BERCEA GABRIEL LPS PETRACHE TRISCU

SHOBU IPPON Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -57kg
1 DEACONU NICOLAE ACS SAMURAI DOJO
2 HULTU ANGEL C.S.GI FUN ORASENI
3 CHENDE ALEXANDRU C.S DANI SAN
3 GANGA COSMIN C.S.S. BOTOSANI

SHOBU IPPON Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -63kg
1 ANDREI RAUL ACS SHOTO TEAM
2 GHIMIS CRISTIAN C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 GORON DARIUS C.S DANI SAN
3 RADULESCU IONUT CS DACIA MIOVENI 2012

SHOBU IPPON Kumite Masculin Cadeti 14-15ani -70kg
1 CATRINESCU LAURENTIU CS DACIA MIOVENI 2012
2 TUDOR ALEXANDRU ACS KARATE MASARU
3 GAVRIL SORIN C.S.S. BOTOSANI
3 POP-BĂLAS LUCA C.S.CONDOR BAIA MARE

SHOBU IPPON Kumite Masculin Cadeti 14-15ani +70kg
1 SOLYMOSI TAMÁS ACS SHOTO TEAM
2 SERBAN CLAUDIU AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 CUNE DENIS A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 GÎTA FILIP C.S.CONDOR BAIA MARE

SHOBU IPPON Kumite Feminin Juniori 16-17ani -53kg
1 VASILE MADALINA LPS PETRACHE TRISCU
2 RIZEA MADALINA ACS SAMURAI DOJO
3 CSÁSZÁR PETRA ACS SHOTO TEAM
3 BALAUTA MARA-FLORENTINA C.S.FOC VIU FOCSANI

SHOBU IPPON Kumite Feminin Juniori 16-17ani -59kg
1 CALARASU ISABEL LPS PETRACHE TRISCU
2 LUPEANU ALDANA LPS PETRACHE TRISCU
3 GLIGA CARMEN CS JUVENES TG. MURES
3 BUICA STEFANIA ACS SAMURAI DOJO

SHOBU IPPON Kumite Feminin Juniori 16-17ani +59kg
1 OSMAN MARINA ACS KARATE MASARU
2 STANCIU ALEXANDRA CS DACIA MIOVENI 2012
3 MANTA IRINA-BIANCA ACS JION CRAIOVA
3 GINJU MADALINA-LACRAMIOARA C.S.FOC VIU FOCSANI

SHOBU IPPON Kumite Masculin Juniori 16-17ani -55kg
1 ANGHEL ALEXANDRU CS OTOPENI
2 CÎRSTEA MIHAI A.C.S. SEN SPORT RM. VÂLCEA
3 MOLDOVAN ALEXANDRU C.S. OMEGA SIMLEU SILVANIEI
3 PIROTEALA VLAD LPS PETRACHE TRISCU

SHOBU IPPON Kumite Masculin Juniori 16-17ani -61kg
1 KISGYÖRGY MAGOR ACS SHOTO TEAM
2 GEORGESCU CATALIN CS DACIA MIOVENI 2012
3 IVAN DANIEL ACS KARATE MASARU
3 MARIN ALIN AS TAKEDA ALEXANDRIA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Juniori 16-17ani -68kg
1 POPESCU MIHAIL CS OTOPENI
2 DOBRE ROBERT ACS JION CRAIOVA
3 GEORGESCU ANDREI AS TAKEDA ALEXANDRIA
3 MURGEA BOGDAN A.C.S. SEN SPORT RM. VÂLCEA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Juniori 16-17ani -76kg
1 HONCERIU EMILIAN C.S.S. BOTOSANI
2 CRET ANDREI C.S DANI SAN
3 DINCĂ ALEXANDRU A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 ROSIU RAZVAN LPS PETRACHE TRISCU

SHOBU IPPON Kumite Masculin Juniori 16-17ani +76kg
1 ILINCA MARIUS-ADRIAN C.S. OMEGA SIMLEU SILVANIEI
2 ANITA SILVIU MARIAN C.S. KITA SUCEAVA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Seniori +18ani -50kg
1 BÎLĂ ANDREEA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 GHITA DAIANA C.S.CONDOR BAIA MARE
3 SORICĂ MARIA ROXANA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA

SHOBU IPPON Kumite Feminin Seniori +18ani -55kg
1 TUDOR GABRIELA FC ARGES
2 IORDACHE LUIZA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 CONSTANTIN MADALINA CS JUVENES TG. MURES
3 CONSTANDACHE ANDREEA-MIHAELA CS FARUL

SHOBU IPPON Kumite Feminin Seniori +18ani -61kg
1 COTOBAN ANDREEA CS FARUL
2 PANA ALEXANDRA FC ARGES

SHOBU IPPON Kumite Feminin Seniori +18ani -68kg
1 ROMBU ALEXANDRA CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 HONCERIU ALEXANDRA C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 BORDIANU ANDREEA BUSHIDO BOTOSANI
3 CHENDE ANDREEA C.S DANI SAN

SHOBU IPPON Kumite Feminin Seniori +18ani +68kg
1 ZSINDELY ADELINA ACS SHOTO TEAM
2 LIVADARIU NICOLETA C.S.ISHIDO BOTOSANI

SHOBU IPPON Kumite Masculin Seniori +18ani -60kg
1 MITRICA IONUT CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 GOGOLOSI BOGDAN CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3 ALEXANDRU SEBASTIAN-ANDREI CS FARUL

SHOBU IPPON Kumite Masculin Seniori +18ani -67kg
1 IORDACHE GABRIEL CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 BEDREAGA ALIN ACS TENSHI BOTOSANI
3 BLAGA MIHAIL C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 DEACONU IOAN FC ARGES

SHOBU IPPON Kumite Masculin Seniori +18ani -75kg
1 GHITĂ SILVIU C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 GHITA ANDREI FC ARGES
3 VASILE VALENTIN-DANIEL CS FARUL
3 MURARU PAUL-OCTAVIAN CS FARUL

SHOBU IPPON Kumite Masculin Seniori +18ani -84kg
1 POPESCU DANIEL CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 GRIGORIU OCTAVIAN C.S.ISHIDO BOTOSANI
3 ARMAS CRISTIAN C.S.CONDOR BAIA MARE
3 NASTASI MIRCEA C.S. KITA SUCEAVA

SHOBU IPPON Kumite Masculin Seniori +18ani +84kg
1 STANCIU NICOLAE C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 PREDA PETRUT ACS SAMURAI DOJO
3 VOICULESCU ADRIAN FC ARGES
3 GÁL ZOLTÁN ACS SHOTO TEAM

Kumite Echipe Masculin Copii 2 8-9ani
1 NISTOR, NISTOR, CIRSTEA, STANESCU ACS SAMURAI DOJO
2 TUDOR D, GHEORGHIU D, MARINACHE A ACS JION CRAIOVA

Kumite Echipe Feminin Copii 3 10-11ani
1 BARBU, COSTACHE, NEACSU, MANCIU CS OTOPENI
2 VLAD,OLAR, DUMITRU, TEODOREANU ACS SAMURAI DOJO
3 PINOSANU,HIRCEANU,BARAGAN LPS PETRACHE TRISCU
3 CIUCLEA ,BUHASCHI ,ALUCULESEI, VLAS C.S.S. BOTOSANI

Kumite Echipe Masculin Copii 3 10-11ani
1 COSMACIUC, IONASCU,LUNGU,NEAGU-BARZAN CS OTOPENI
2 FLORESCU, TĂRĂSĂSCU, GHINEA, MARTIN C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 MATEI,ACHITEI, ALUCULESEI, URSACHE C.S.S. BOTOSANI
3 BUDAN-PIRVU P,MITROI S,BOTEA G LPS PETRACHE TRISCU

Kumite Echipe Feminin Minicadeti 12-13ani
1 FLOAREA D, BOGOSLOV S, PĂUN S C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
2 GANE M, STOIAN I, PREDA B, CIOBANU T A.C.S. SEIKEN TR. MAGURELE
3 Dalea A, Fagarasi D C.S DANI SAN
3 LILA T, CALINDARIA, STEFAN D ACS JION CRAIOVA

Kumite Echipe Masculin Minicadeti 12-13ani
1 DUTESCU, STAMATE, COMAN, COCHINESCU ACS SAMURAI DOJO
2 DAVID, UNGUREANU, PADURARIU, CIUBOTARIU C.S.S. BOTOSANI
3 SIRBULESCU ,TANASIE ,POPESCU ,CROITORU LPS PETRACHE TRISCU
3 DUMITRA, STANCIU, NITESCU CS DACIA MIOVENI 2012

Kumite Echipe Feminin Cadeti 14-15ani
1 FULGA, AVRAM, IVAN, NITA ACS SAMURAI DOJO
2 BORDIANU, KOHLER, SERBAN, JIJIE C.S.S. BOTOSANI
3 ISPAS I, GHIMIS C, ALEXANDRESCU A C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 BABA A, HOSU C, LAURAN T C.S.CONDOR BAIA MARE

Kumite Echipe Masculin Cadeti 14-15ani
1 COSTACHE, POPESCU, VASILE, TRUSCA CS OTOPENI
2 KISGYÖRGY, SOLYMOSI, MAKÓ, GERÉD, ANDREI ACS SHOTO TEAM
3 Goron D, Benta S, Chende A C.S DANI SAN
3 ANDREI,CIORSAC,GAVRIL, GANGA C.S.S. BOTOSANI

Kumite Echipe Feminin Juniori 16-17ani
1 LUPEANU,VASILE ,CALARASU LPS PETRACHE TRISCU
2 RIZEA, BUICA ACS SAMURAI DOJO

Kumite Echipe Feminin Seniori +18ani
1 ROMBU , IORDACHE , CALARASU CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 PANA, TUDOR FC ARGES
3 COTOBAN, COTOBAN, CONSTANDACHE CS FARUL
3 BÎLĂ ANDREEA, SORICĂ ROXANA C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA

Kumite Echipe Masculin Seniori +18ani
1 MITRICA, POPESCU, GOGOLOSI, IORDACHE CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2 DINU , GHITĂ, STANCIU, GUSTIUC C.S. CHIMIA RM. VÂLCEA
3 ARMAS, SUSCA , ARMAS C.S.CONDOR BAIA MARE
3 RIZEA, GHITA, DEACONU, VOICULESCU FC ARGES

Share.

Comments are closed.

Scroll Up