CAMPIONATUL NATIONAL DE KARATE SHITO RYU – 2019-02-23

0

JOC TEHNIC COPII 1 FEMININ -20KG
1 RIZEA AIDA_ANDREEA CS GEEA SPORT CLUB
2 DUMITRU ANYA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 CORUGA LAVINIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

JOC TEHNIC COPII 1 FEMININ -25KG
1 OPRESCU MAIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
2 CIURARU DELIA_FLORINA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 DUMITRU INNA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 DUMITRU ILINKA CS KORYO DRAGOMIRESTI

JOC TEHNIC COPII 1 MASCULIN +35KG
1 PASCU_BEGALI RADU CS DINAMO BUCURESTI
2 DINA ANDREI_SEBASTIAN CS DINAMO BUCURESTI
3 BRANCUS DOMINIC CS DINAMO BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 1 MASCULIN -25KG
1 POPESCU ANDREI CS DINAMO BUCURESTI
2 COPORAN ANTONIO CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 ANTONE MARIO CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 MATEI ALEXANDRU ACS SHINGI-KAI

JOC TEHNIC COPII 1 MASCULIN -30KG
1 TRANDAFIR DAVID CS DINAMO BUCURESTI
2 PRODAN MIHAI_DENIS CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 ILINCA VLAD CS HIWAKO TARGOVISTE
3 CROITORU ANDREI CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 2 FEMININ -30KG
1 FLUTAR GEORGIANA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 COTOFANA ANA_MARIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 UNGUREANU STEFANIA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 PISICEANU DARIA CS OKINAWA BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 2 FEMININ -40KG
1 SOLOMONESCU DELIA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 STROE DENISA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 CRISTEA BIANCA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 PENESCU ANDREEA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN +40KG
1 CORCOVEANU ANDI CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 SCARLAT ANDREI CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 VASILICA DENIS_GABRIEL CS GEEA SPORT CLUB

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN -25KG
1 DRAGAN MIHNEA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 GIRBEA MIHNEA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 PASCU STEFAN CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 DOBRE ALEXANDRU CS DINAMO BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN -30KG
1 CONSTANTIN RAIS CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 ILIE EDUARD CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 SANDU LUCA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 BUCEAG LEONARD CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN -35KG
1 SAVU ANDREI CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 PUIU EMILIAN CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 DANILA DAVID CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

JOC TEHNIC COPII 2 MASCULIN -40KG
1 ENUS LUCA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 LISCAN MIHAI_ALEXANDRU MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KATA CADETI MASCULIN
1 PETRESCU DAMIAN CS TARGOVISTE
2 PAUNESCU MIHAI CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 CONSTANTIN RARES CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 GHERASIM FLAVIUS CS DINAMO BUCURESTI

KATA COPII 1 FEMININ – 7 ANI
1 DUMITRU ILINKA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 DUMITRU ANYA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 DUMITRU INNA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 IGNAT CATALINA CS HIWAKO TARGOVISTE

KATA COPII 1 MASCULIN – 7 ANI
1 MATEI ALEXANDRU ACS SHINGI-KAI
2 ANTONE MARIO CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 ILINCA VLAD CS HIWAKO TARGOVISTE
3 MAGHERAS RADU_STEFAN CS OKINAWA BUCURESTI

KATA COPII 2 FEMININ – 8 ANI
1 UNGUREANU STEFANIA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 FLUTAR GEORGIANA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 PISICEANU DARIA CS OKINAWA BUCURESTI
3 RADUCU ALESSIA_IOANA CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA

KATA COPII 2 FEMININ – 9 ANI
1 GHEORGHE DIANA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
2 STOIAN ALEXANDRA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 PENZES_CSISZAR FRUZSINA CS SPORTING BUDO
3 PASCULESCU INGRID_MARIA CS OKINAWA BUCURESTI

KATA COPII 2 MASCULIN – 8 ANI
1 ONICIUC ERIC_CRISTIAN CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 PASCU STEFAN CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 IONECI DARIUS CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 GOLCEA ANDREI_SERBAN CS OKINAWA BUCURESTI

KATA COPII 2 MASCULIN – 9 ANI
1 HABEANU RARES CS PETROM FLACARA MORENI
2 LISCAN MIHAI_ALEXANDRU MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 CORCOVEANU ANDI CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 RADULESCU DARIUS CS HIWAKO TARGOVISTE

KATA COPII 3 FEMININ – 10 ANI
1 NEDELCU GEORGIANA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 SIMTION ALINA ACS KAZOKU KARATE
3 FURNICA DARIA CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE
3 BONCEA MARA CS OKINAWA BUCURESTI

KATA COPII 3 FEMININ – 11 ANI
1 BACIU MARIA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 ASANDEI MARIA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 ANICESCU MAIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 NITU REBECA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KATA COPII 3 MASCULIN – 10 ANI
1 SAVA ESTEFAN_PAUL MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
2 RUTA DAVID CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 DINICA FABIAN CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 ADJUDEANU ALEXANDRU CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE

KATA COPII 3 MASCULIN – 11 ANI
1 OPRESCU BOGDAN CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 NECULA MIHAI CS PETROM FLACARA MORENI
3 MIHAILA RARES CS PETROM FLACARA MORENI
3 ILIE MIHNEA CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE

KATA ECHIPE CADETI FEMININ
1 CS PETROM FLACARA MORENI
– DITESCU ANA
– RUSEN ALINA
– BICA RALUCA
2 CS KORYO DRAGOMIRESTI
– DINA ANDRADA
– COSTANZO ISABELLA
– TURCU DIANA
3 CS PETROM FLACARA MORENI
– SEICA LAVINIA
– CIZMARU COZMINA
– FLOREA MARA

KATA ECHIPE CADETI MASCULIN
1 CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
– CONSTANTIN RARES
– PAUNESCU MIHAI
– STOENESCU ANDREI
2 CS TARGOVISTE
– COSTESCU NICOLAS
– STANCIU RAZVAN
– MUNTEANU ALEXANDRU

KATA ECHIPE COPII 2 FEMININ
1 CS PETROM FLACARA MORENI
– VREMAROIU ANA_MARIA
– ENACHE BIANCA
– TOMA ARACELI
2 CS KORYO DRAGOMIRESTI
– FLUTAR GEORGIANA
– STROE DENISA
– UNGUREANU STEFANIA
3 CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
– CARABINEANU GIULIA
– BARBU ADELINA
– OPRESCU MAIA
3 CS KORYO DRAGOMIRESTI
– DUMITRU INNA
– DUMITRU ILINKA
– DUMITRU ANYA

KATA ECHIPE COPII 3 FEMININ
1 CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
– ENACHE ANDRADA_GABRIELA
– CERNEA TEODORA_ELENA
– UDREA STEFANIA_TEODORA
2 CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
– PAPOIU ALEXANDRA
– TANISLAV LORENA
– RADUCU ALESSIA_IOANA

KATA ECHIPE COPII 3 MASCULIN
1 CS KORYO DRAGOMIRESTI
– OPRESCU BOGDAN
– STOIAN DENIS
– CORCOVEANU ANDI
2 CS PETROM FLACARA MORENI
– HABEANU RARES
– NECULA MIHAI
– GRIGORE MIHAI
3 CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
– IONESCU ADRIAN_IONUT
– BELICARU CONSTANTIN_OCTAVIAN
– GRAJDAN RADUCU_ANDREI
3 CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE
– ADJUDEANU ALEXANDRU
– STANCIU RARES
– ALEXANDRU ANDREI

KATA ECHIPE MINICADETI FEMININ
1 CS KORYO DRAGOMIRESTI
– SIMION ILINCA
– BANEASU MICHELLE
– BACIU MARIA
2 CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE
– ANDREI LORELLEY
– BALAN ANA_MARIA_ELENA
– FURNICA DARIA
3 CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
– BERCU ARIANA
– RIZEA ISABELA
– NITU REBECA

KATA ECHIPE SENIORI MASCULIN
1 CS TARGOVISTE
– POMARLEANU OCTAVIAN
– CÎRLAN VALENTIN
– STOICESCU ADRIAN
2 CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
– NITU GEORGE_ALIN
– IVAN RARES
– TRACHE ANDREI

KATA FEMININ CADETI
1 COSTANZO ISABELLA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 TURCU DIANA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 DINA ANDRADA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 RUSEN ALINA CS PETROM FLACARA MORENI

KATA JUNIORI FEMININ
1 DUMITRU IOANA CS PETROM FLACARA MORENI
2 IOVAN DIANA CS DINAMO BUCURESTI

KATA JUNIORI MASCULIN
1 OANTA VASILE CS DINAMO BUCURESTI
2 MOISE VLAD CS DINAMO BUCURESTI
3 POPA RADU_DANIEL MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 LATEA CLAUDIU CS PETROM FLACARA MORENI

KATA MINICADETI FEMININ – 12 ANI
1 CUCU ANEMONA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
2 HUIU STEFANIA CS TARGOVISTE
3 VISAN IRINA_MARIA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 DRAGU ELIZA CS PETROM FLACARA MORENI

KATA MINICADETI FEMININ – 13 ANI
1 BANEASU MICHELLE CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 GEANA ANDREEA_IULIANA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 SIMION ILINCA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 DOBRE MARINA CS HIWAKO TARGOVISTE

KATA MINICADETI MASCULIN – 12 ANI
1 MUNTEANU ALEXANDRU CS TARGOVISTE
2 ILIE CRISTIAN CS DINAMO BUCURESTI
3 ROSU LAURENTIU MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KATA MINICADETI MASCULIN – 13 ANI
1 VULPOIU EDUARD CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 STAN MIHAI_ALEXANDRU MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 CHELBA DARIAN CS PETROM FLACARA MORENI
3 VASILACHE IOAN_STEFAN CS DINAMO BUCURESTI

KATA SENIORI FEMININ
1 VISAN CATALINA CS DINAMO BUCURESTI
2 CIOBANU CORINA CS DINAMO BUCURESTI
3 BICA RUXANDRA CS TARGOVISTE
3 DUMITRU IOANA CS PETROM FLACARA MORENI

KATA SENIORI MASCULIN
1 SANDU ALEXANDRU_IOAN CS DINAMO BUCURESTI
2 SANDU AUGUSTIN CS DINAMO BUCURESTI
3 OANTA VASILE CS DINAMO BUCURESTI
3 MARINOIU ANDREI CS KORYO DRAGOMIRESTI

KATA U21 FEMININ
1 VISAN CATALINA CS DINAMO BUCURESTI
2 CIOBANU CORINA CS DINAMO BUCURESTI
3 ENACHE ANDRADA_GABRIELA CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA

KATA U21 MASCULIN
1 POPA RADU_DANIEL MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
2 TUDOSI FLORIN MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KATA VETERANI MASCULIN OPEN
1 BUCUR DANUT MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
2 OUNOUNOU WA_NGOBILA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 ROSU MARIUS_SEBASTIAN MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 BADEA ADRIAN MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE CADETI FEMININ +55 KG
1 SMEU ALEXANDRA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 COMAN MARIA CSS1 BUCURESTI
3 COSTANZO ISABELLA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 PAVEL LIVIA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

KUMITE CADETI FEMININ -45 KG
1 DINA ANDRADA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 ILINA MARIA CSS1 BUCURESTI
3 STOICA ROXANA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 YILMAZ AYSE CSS1 BUCURESTI

KUMITE CADETI FEMININ -50 KG
1 DURALIA MIHAELA CSS4 BUCURESTI
2 FERDINAND ANTONIA CS DINAMO BUCURESTI
3 STIRBESCU LARISA CS DINAMO BUCURESTI
3 VAJIK ESZTER CS SPORTING BUDO

KUMITE CADETI FEMININ -55 KG
1 NEGOI IRINA CSS4 BUCURESTI
2 MOTOROIU CRISTIANA CS KORYO DRAGOMIRESTI

KUMITE CADETI MASCULIN +70 KG
1 DRAGUS ADRIAN CS TARGOVISTE
2 ZACHIA ALEXANDRU CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 ALBU IONUT ACS KAZOKU KARATE
3 TOFAN ALEXANDRU CSM JIUL PETROSANI

KUMITE CADETI MASCULIN -50 KG
1 TORNACI ERHAN CSS1 BUCURESTI
2 IORDAN FLORIN CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 FARKAS BALAZS CS SPORTING BUDO
3 MIHUTA IULIAN CS PETROM FLACARA MORENI

KUMITE CADETI MASCULIN -60 KG
1 TUDOR DANIEL CS DINAMO BUCURESTI
2 CIOCEA COSMIN CS DINAMO BUCURESTI
3 CERNEA ALEXANDRU CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 SZEKELY TAS CS SPORTING BUDO

KUMITE CADETI MASCULIN -65 KG
1 PETRE MARIO CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 ALDULAIMI AMER CSS4 BUCURESTI
3 PAVEL ALEXANDRU CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 MOCANU PAUL_VLADUT MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE CADETI MASCULIN -70KG
1 MOISE LEONARD CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 PETRESCU DAMIAN CS TARGOVISTE

KUMITE COPII 2 FEMININ -25KG
1 PATRASCU NARCISA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
2 MIHAI ALEXIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 PENZES_CSISZAR FRUZSINA CS SPORTING BUDO

KUMITE COPII 2 FEMININ -30KG
1 PASCULESCU INGRID_MARIA CS OKINAWA BUCURESTI
2 NUTUICA IOANA CS OKINAWA BUCURESTI
3 ISMANA ALEXANDRA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 ANESCU STEFANIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KUMITE COPII 2 FEMININ -35KG
1 SOLOMONESCU DELIA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 STROE DENISA CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 DEACONU ALEXANDRA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KUMITE COPII 2 MASCULIN -25KG
1 GIRBEA MIHNEA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 CHITAN MATEI CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 DIACONU TUDOR_IOAN CS OKINAWA BUCURESTI
3 GRIGORE TIBERIU CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KUMITE COPII 2 MASCULIN -30KG
1 DUMITRAS LUCA_AUGUSTIN CS OKINAWA BUCURESTI
2 GRIGORE MIHAI CS PETROM FLACARA MORENI
3 HABEANU RARES CS PETROM FLACARA MORENI
3 VATAFU MIHAI_STEFAN MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE COPII 2 MASCULIN -35KG
1 BALABAN DAVID CSS1 BUCURESTI
2 ENACHE DAVID_CRISTIAN CS GEEA SPORT CLUB
3 ILIE CORVIN CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE
3 SAVU ANDREI CS KOMURA VALENII DE MUNTE

KUMITE COPII 2 MASCULIN -40KG
1 BOTEA CRISTIAN CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
2 LISCAN MIHAI_ALEXANDRU MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 SCARLAT ANDREI CS KOMURA VALENII DE MUNTE

KUMITE COPII 3 FEMININ +45KG
1 TOLBARU SOFIA CS DINAMO BUCURESTI
2 GHITA ANDREEA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 SURLEAC ELENA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 ASANDEI MARIA CS KORYO DRAGOMIRESTI

KUMITE COPII 3 FEMININ -30KG
1 BACIU MARIA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 SASU ANTONIA CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
3 IORGULESCU VERONICA_IONELA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE COPII 3 FEMININ -35KG
1 GHEORGHE MAYA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 FUIOREA MELANIA CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
3 TOADER FRANCESCA CS DINAMO BUCURESTI
3 IONITA SONIA_ANDREEA CS OKINAWA BUCURESTI

KUMITE COPII 3 FEMININ -40KG
1 DOBRE ALEXANDRA_ELENA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
2 REZKALLAH CLARA_MARIA CS DINAMO BUCURESTI
3 ILINA GABRIELA CSS1 BUCURESTI
3 STOIAN ANDREEA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

KUMITE COPII 3 FEMININ -45KG
1 FERARIU IOANA CSS1 BUCURESTI
2 NUTU IRINA CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE COPII 3 MASCULIN +45KG
1 VEDE ALEXANDRU_MIHAI MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
2 VATAFU FLAVIUS_ANDREI MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 RADOVICI SASHA CS DINAMO BUCURESTI
3 PETRICA ALEXANDRU CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KUMITE COPII 3 MASCULIN -30KG
1 STOIAN DENIS CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 PORFIRE CRISTIAN CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 MOLDOVAN DENIS ACS KAZOKU KARATE
3 RADU MIHAI ACS SHINGI-KAI

KUMITE COPII 3 MASCULIN -35KG
1 IANCU DAVID CS DINAMO BUCURESTI
2 IONESCU ADRIAN_IONUT CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
3 SAVA ESTEFAN_PAUL MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 BELICARU CONSTANTIN_OCTAVIAN CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA

KUMITE COPII 3 MASCULIN -40KG
1 BARCIU IONUT CS DINAMO BUCURESTI
2 MUSTATA TUDOR CS DINAMO BUCURESTI
3 TRANDAFIR ADELIN CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 ARSENESCU MIHAI CS KORYO DRAGOMIRESTI

KUMITE COPII 3 MASCULIN -45KG
1 BALABAN LUCA CSS1 BUCURESTI
2 OPRESCU BOGDAN CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 GHEORGHE GABRIEL CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KUMITE ECHIPE CADETI+JUNIORI MASCULIN
1 CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
– COMANESCU GEORGE
– PETRE MARIO
– BADEA CATALIN
– CERNEA ALEXANDRU
– BALTARETU COSMIN
2 CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
– ZACHIA ALEXANDRU
– NITU GEORGE_ALIN
– CONSTANTIN RARES
3 CS PETROM FLACARA MORENI
– MALASINCU MADALIN
– MIHUTA IULIAN
– MANTA MARIUS

KUMITE ECHIPE SENIORI FEMININ
1 CS DINAMO BUCURESTI
– IONITA CLAUDIA
– MITRAN ALINA
– MIREA ALEXANDRINA
– ROTARU CRISTINA
2 CS DINAMO BUCURESTI
– ROTARU CARMINA
– TINCA GEORGIANA
– CRISTIAN GEORGIANA
– MIHALEA MARIANA
3 CSM JIUL PETROSANI
– POLIFRONIE ANDREEA
– MALAUTA MIRUNA
– CEBUC ANNELISSE

KUMITE ECHIPE SENIORI MASCULIN
1 CSM JIUL PETROSANI
– IPATE IONUT
– MOLNAR IONUT
– CEBUC ADRIAN
2 CS DINAMO BUCURESTI
– MARIN CRISTIAN
– DINICA CLAUDIU
– DUMITRACHE IONUT
– DUMITRACHE MIHAI
3 CS DINAMO BUCURESTI
– IANCU EMIL
– TEODORESCU CLAUDIU
– MIHALACHE CRISTIAN
– BAJEANU BOGDAN

KUMITE ECHIPE U21 MASCULIN
1 CSM JIUL PETROSANI
– MOLNAR IONUT
– CEBUC ADRIAN
– BRADU ALEXANDRU
2 CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
– TRACHE ANDREI
– IVAN RARES

KUMITE JUNIORI MASCULIN -60 KG
1 TORNACI YASIN CSS1 BUCURESTI
2 BALTARETU COSMIN CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 NITU GEORGE_ALIN CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 MOCANU SEBASTIAN CS PETROM FLACARA MORENI

KUMITE JUNIORI MASCULIN -65 KG
1 LATEA CLAUDIU CS PETROM FLACARA MORENI
2 SOCOL ANDREI CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE JUNIORI MASCULIN -75 KG
1 COMANESCU STEFAN CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 MALASINCU MADALIN CS PETROM FLACARA MORENI
3 MANTA MARIUS CS PETROM FLACARA MORENI
3 BADEA CATALIN CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

KUMITE MINICADETI FEMININ +50KG
1 ZAHARIA ALEXIA CSS4 BUCURESTI
2 ANDREI LORELLEY CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE
3 BLIDESCU VIVIANA CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
3 CSAVASI RITA CS SPORTING BUDO

KUMITE MINICADETI FEMININ -35KG
1 BARTOK ANETT CS SPORTING BUDO
2 DRAGUSIN SOFIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 VISAN IRINA_MARIA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE MINICADETI FEMININ -40KG
1 RIZEA ISABELA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
2 SOTAN ALEXIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KUMITE MINICADETI FEMININ -45KG
1 MANICA ANTONIA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 BANEASU MICHELLE CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 BARTOK REKA CS SPORTING BUDO
3 HURA_TUDOR ANA_MARIA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE MINICADETI FEMININ -50KG
1 DUMITRU ANDREEA CSS1 BUCURESTI
2 BERCU ARIANA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 ORTOPELEA ARINA CSS1 BUCURESTI
3 PREFAC EMILIA CS SPORTING BUDO

KUMITE MINICADETI MASCULIN +55KG
1 AILOAIE VALENTIN CS DINAMO BUCURESTI
2 ZAMFIR CATALIN CS DINAMO BUCURESTI
3 IVAN BOGDAN CSS4 BUCURESTI
3 VASILE DAVID_GABRIEL CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE MINICADETI MASCULIN -35KG
1 SADULA RARES CSS1 BUCURESTI
2 BICHESCU ALEXANDRU CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 STEFAN RARES CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 VASILACHE IOAN_STEFAN CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE MINICADETI MASCULIN -40KG
1 ANGHEL MIHAI CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 DUMITRU_MUNTEAN ANDREI CSS4 BUCURESTI
3 NEACSU ALEXANDRU CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA

KUMITE MINICADETI MASCULIN -45KG
1 GIRBAN SEBASTIAN CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
2 PANAITESCU ANDREI CSS1 BUCURESTI
3 LITA MIGUEL CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 MOLDOVAN DAVIDE CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE MINICADETI MASCULIN -50KG
1 JANCSO TAMAS CS SPORTING BUDO
2 DIACONESCU ERIC CSS4 BUCURESTI
3 BAILA SORIN ACS KAZOKU KARATE

KUMITE NON STOP FEMININ C 2 -25 KG
1 GHEGU ALEXANDRA CS AMICAL BUCURESTI
2 TOADER ANA_BELA CS DINAMO BUCURESTI
3 MIHAI ALEXIA CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 PAHONE IRIS_ANGELINA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE NON STOP FEMININ C 2 -30 KG
1 NUTUICA IOANA CS OKINAWA BUCURESTI
2 ISMANA ALEXANDRA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 VREMAROIU ANA_MARIA CS PETROM FLACARA MORENI
3 ANASTASESCU MARIA CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE NON STOP FEMININ C 2 -35 KG
1 SOLOMONESCU DELIA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 CARACAS LUDOVIKA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 TOMA ARACELI CS PETROM FLACARA MORENI

KUMITE NON STOP FEMININ COPII 3 + 45 KG
1 DINISOR DELIA_FLORENTINA CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 BONCEA MARA CS OKINAWA BUCURESTI

KUMITE NON STOP FEMININ COPII 3 – 40 KG
1 STOIAN ANDREEA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 VLAD ALEXANDRA CS GEEA SPORT CLUB
3 POSPAI CATALINA-MARIA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 FURNICA DARIA CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE NON STOP FEMININ COPII 3 -35 KG
1 IONITA SONIA_ANDREEA CS OKINAWA BUCURESTI
2 GHEORGHE MAYA CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 GRIGORE ALEXANDRA_ELENA CS GO KARATE

KUMITE NON STOP MASCULIN C2 +40KG
1 SCARLAT ANDREI CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 PAVEL DARIUS CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 PAUN EDUARD-ANDREI MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 RADULESCU DARIUS CS HIWAKO TARGOVISTE

KUMITE NON STOP MASCULIN C2 -25KG
1 POPESCU ANDREI CS DINAMO BUCURESTI
2 DRAGAN MIHNEA CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 COPORAN ANTONIO CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
3 GIRBEA MIHNEA CS KOMURA VALENII DE MUNTE

KUMITE NON STOP MASCULIN C2 -30KG
1 ILIE EDUARD CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 TRANDAFIR DAVID CS DINAMO BUCURESTI
3 DI_MANSSINI LUCAS_LIVIU CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
3 CONSTANTIN RAIS CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

KUMITE NON STOP MASCULIN C2 -35KG
1 TEODORESCU FILIP CS DINAMO BUCURESTI
2 SAVU ANDREI CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 ZMAU OCTAVIAN ACS AVILELE BRASOV
3 ALEXANDRU ANDREI CS YAMA SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE NON STOP MASCULIN COPII 3 +45 KG
1 DUMITRESCU DAVID CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 GAVRILA DAVID CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 VEDE ALEXANDRU_MIHAI MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE NON STOP MASCULIN COPII 3 – 35 KG
1 SAVA ESTEFAN_PAUL MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
2 CURSARU GABRIEL CS KOMURA VALENII DE MUNTE
3 NECULA MIHAI CS PETROM FLACARA MORENI

KUMITE NON STOP MASCULIN COPII 3 – 45 KG
1 TRANDAFIR ADELIN CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 ILIE IONUT CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI

KUMITE NONSTOP MINICADETI FEMININ – 45KG
1 HURA_TUDOR ANA_MARIA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
2 GEANA ANDREEA_IULIANA MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 DOBRE MARINA CS HIWAKO TARGOVISTE
3 MAZILU BIANCA ACS SHINGI-KAI

KUMITE NONSTOP MINICADETI MASCULIN -40KG
1 PASCU DANIEL CSS DINAMO-SCORPION BUCURESTI
2 ILIE CRISTIAN CS DINAMO BUCURESTI
3 STEFAN RARES CS KOMURA VALENII DE MUNTE

KUMITE NONSTOP MINICADETI MASCULIN -45KG
1 LITA MIGUEL CS KOMURA VALENII DE MUNTE
2 MOMANU OCTAVIAN ACS SHINGI-KAI
3 COJANU ALEXANDRU MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

KUMITE SENIORI FEMININ +65KG
1 MIREA ALEXANDRINA CS DINAMO BUCURESTI
2 BICA RUXANDRA CS TARGOVISTE
3 MIHALEA MARIANA CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE SENIORI FEMININ -55KG
1 TINCA GEORGIANA CS DINAMO BUCURESTI
2 POLIFRONIE ANDREEA CSM JIUL PETROSANI
3 ROTARU CRISTINA CS DINAMO BUCURESTI
3 ENE GEORGIANA CS KORYO DRAGOMIRESTI

KUMITE SENIORI FEMININ -60KG
1 IONITA CLAUDIA CS DINAMO BUCURESTI
2 ROTARU CARMINA CS DINAMO BUCURESTI
3 MALAUTA MIRUNA CSM JIUL PETROSANI

KUMITE SENIORI FEMININ -65KG
1 CRISTIAN GEORGIANA CS DINAMO BUCURESTI
2 MITRAN ALINA CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE SENIORI MASCULIN +85KG
1 TRACHE ANDREI CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
2 IVAN RARES CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA

KUMITE SENIORI MASCULIN -60KG
1 IANCU EMIL CS DINAMO BUCURESTI
2 DUMITRACHE IONUT CS DINAMO BUCURESTI
3 CÎRLAN VALENTIN CS TARGOVISTE
3 POMARLEANU OCTAVIAN CS TARGOVISTE

KUMITE SENIORI MASCULIN -70KG
1 BAJEANU BOGDAN CS DINAMO BUCURESTI
2 TEODORESCU CLAUDIU CS DINAMO BUCURESTI
3 CIOCEA TIBERIU CS DINAMO BUCURESTI
3 DUMITRACHE MIHAI CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE SENIORI MASCULIN -75KG
1 MARIN CRISTIAN CS DINAMO BUCURESTI
2 IPATE IONUT CSM JIUL PETROSANI
3 MOLNAR IONUT CSM JIUL PETROSANI
3 NEAGA STEFAN CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE SENIORI MASCULIN -80KG
1 MARINOIU ANDREI CS KORYO DRAGOMIRESTI
2 CEBUC ADRIAN CSM JIUL PETROSANI

KUMITE SENIORI MASCULIN -85KG
1 DINICA CLAUDIU CS DINAMO BUCURESTI
2 MIHALACHE CRISTIAN CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE U21 FEMININ -60 KG
1 MALAUTA MIRUNA CSM JIUL PETROSANI
2 POLIFRONIE ANDREEA CSM JIUL PETROSANI
3 ENACHE ANDRADA_GABRIELA CS SPORTMAX 2007 RM VALCEA
3 ROTARU CARMINA CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE U21 MASCULIN -70 KG
1 CIOCEA TIBERIU CS DINAMO BUCURESTI
2 BARTOK ROBERT CS SPORTING BUDO
3 TUDOSI FLORIN MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 CÎRLAN VALENTIN CS TARGOVISTE

KUMITE U21 MASCULIN -75KG
1 DAMIAN MARIO CS DINAMO BUCURESTI
2 MOLNAR IONUT CSM JIUL PETROSANI
3 PARVU ANDREI CS DINAMO BUCURESTI

KUMITE U21 MASCULIN -80 KG
1 MARIN CRISTIAN CS DINAMO BUCURESTI
2 CEBUC ADRIAN CSM JIUL PETROSANI

KUMITE VETERANI MASCULIN OPEN
1 BOROCAN VIOREL CS SAISHIN KARATE DO RM VALCEA
2 NAE CRISTIAN_CONSTANTIN CS KORYO DRAGOMIRESTI
3 ROSU MARIUS_SEBASTIAN MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE
3 BUCUR DANUT MUNTEANU SPORT CLUB TARGOVISTE

Share.

Comments are closed.

Scroll Up